Prečo navštevovať aquaparky na Slovensku najmä v zimnom období?

Zimné obdobie je charakteristické svojim sychravým počasím, kedy slniečko vidíme iba zriedka. Dážď, sneh, hmla a teploty pod nulou nás často nútia sedieť doma pri horúcom čaji a dobrom domácom koláči. Tí aktívnejší z nás sa však takýmto počasím nenechajú odradiť a radi plánujú aktivity či už vonku, alebo niekde vo vnútri. Ideálnym miestom, ktoré v zime rozhodne musíte navštíviť, sú aquaparky na Slovensku. Nájdete ich takmer v každom kúte Slovenska a väčšina z nich má svoje brány otvorené pre svojich návštevníkov aj počas krutej zimy. Neveríte? Presvedčte sa!

tobogány

Zažite rozprávkovú zimnú dovolenku!


Možno ste si práve pomysleli, že dovolenka v zime nie je nič pre vás, pretože slnko a more presne to, čo si predstavujete pod pojmom dovolenka. Pravdou však je, že v aquaparkoch na Slovensku si prídu na svoje všetky vekové kategórie bez rozdielu. Takmer všetky aquaparky na Slovensku už v súčasnosti ponúkajú možnosť ubytovania v hoteli. Počas dňa si môžete užiť rôzne zdravotné a omladzujúce procedúry a nechať sa rozmaznávať šikovnými rukami vyškoleného personálu. Masáže, zábaly, kúpele, no neznie to priam ideálne? Počas zimy nie sú sprístupnené všetky bazény, no minimálne jeden vonkajší s horúcou vodou sa nájde takmer v každom. Pokiaľ ste sa v niektorom z vodných svetov ocitli so svojimi ratolesťami, tie určite privítajú rôzne atrakcie, kde sa môžu maximálne vyšantiť. Takto krásne strávený zimný deň sa pýta zakončiť luxusnou večerou v hotelovej reštaurácii či pohárom kvalitného vína.

aquapark

Aquaparky na Slovensku iba pre bohatých?


Je pravda, že vstupné do aquaparkov na Slovensku je o niečo vyššie, ako na klasické letné kúpaliská, no služby sú tu rozhodne neporovnateľne na vyššej úrovni. Vaše deti tu zažijú kopec zábavy a odnesú si zážitky, na ktoré budú ešte dlho spomínať. Okrem toho ponúkajú aquaparky na Slovensku skupinové zľavy pre viac členov a tak je vstup v konečnom dôsledku o niečo lacnejší. Vo vnútri vodného sveta si už neplatíte za nič okrem jedla a špeciálnych wellness procedúr. Vodné atrakcie, animátori a pripravený program sú už v cene vstupu. Raz za čas sa jednoznačne oplatí investovať a navštíviť aquaparky na Slovensku, čo poviete?

Naše vodné svety toho ponúkajú naozaj veľa. Prečítajte si viac na stránke http://nasavoda.sk/.