Pite zdravú vodu

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako žijú ľudia, ktorí nemajú možnosť otočiť kohútikom a napiť sa zdravej, čistej pitnej vody? Niektorí ľudia otázku pitnej vody riešia aj z hľadiska studne. Nie v každej obci je ľahký prístup k obecnej vode a preto sú niektoré domácnosti nútené zriadiť si studňu. Tieto domácnosti však o nič neprichádzajú. Voda, ktorá vyviera v podzemí je na našom území mimoriadne kvalitná. Niektorí ľudia dokonca sami uvažujú nad možnosťou zriadiť si studňu vzhľadom na nižšie prevádzkové náklady. Aj domáca studňa však musí mať určité pravidlá. Určite viete, že voda, ktorú nájdete v zemi nie je hneď pitná. Teda aspoň väčšina prameňov. Pri vode v studni je potrebné vodu upraviť, aby bola plnohodnotne zdravá a bezpečná.

pitná voda

To však nie je žiadny problém. Vodaservis.sk sa postará o zdravú vodu pomocou UV lampy na dezinfekciu pitnej vody. UV lampa, ktorá zabezpečí dezinfekciu vody je nechemické odstránenie baktérií z pitnej a studničnej vody pomocou UV lampy. Môžete byť pokojný, pretože takto ošetrená voda je čistá a bez nebezpečných baktérií. Okrem dezinfekcie vody pomocou UV lampy nájdete na vodaservis.sk takisto rôzne filtre na vodu, filtračné vložky, tabletovú soľ na udržiavanie čistoty vody či rôzne zmäkčovače v prípade, že vás trápi tvrdá voda.

voda

Vodaservis.sk sa zaoberá aj zložitejšími problémami v oblasti pitnej vody aj znečistenia. Takisto môžete využiť službu analýzy vody, kedy môžete zistiť či je vaša voda mäkká, tvrdá alebo či neobsahuje nejaké neželané baktérie a kovy. Objednajte si aj vy analýzu vody alebo zistíte cenník služieb, ktoré poskytuje vodaservis.sk. Úprava vody a vodné filtre od vodaservis.sk sú tu pre každého, kto chce mať svoju vodu pod kontrolou. Či už studničná alebo kohútiková voda, nikdy neviete, kedy budete potrebovať služby od vodaservis.sk.