Muži bez vlasov

Je mnoho charizmatických mužov, ktorí nemajú vlasy. Nerobia z toho žiaden problém . Nedávajú si parochne , nenosia ani stále šiltovky , alebo iné pokrývky hlavy. Ukazujú svoju krásnu mužskú hlavu nám obdiv iba tak. S čarovným úsmevom, iskrou v oku. A my ženy neodoláme tomuto nezbednému pohľadu. Čert ber vlasy . Charizma muža je to , čo sa nám páči a čo nás priťahuje.
Milí páni, do karát vám hrá aj móda. Veď aj mnohí tí, ktorí majú vlasy si ich v lete dávajú „do hola“.
Je to jednak v lete praktickejšie a jednak krajšie vyniknú črty tváre.
Sú títo muži krásni? Áno- povedzme si niekoľko príkladov.

oblek

  • Bruce Willis.

Nikto ani len nepochybuje o tom, že je to krásny a charizmatický muž. Vynikajúci herec, ktorého si ani len nevieme predstaviť s vlasmi. Jeho charizma je v niečom úplne inom-

  • Dwayne Johnson

vyzerá  neskutočne pôsobivo. Je to neuveriteľný americký herec a wrestler. Pri pohľade na jeho „vymakanú „ postavu , ani len nepozrieme na vrch hlavy, či tam je vlas !

  • Jason Statham

Fantastický herec. Predstaviteľ filmu Kuriér. No nie je krásny?  To jeho oči, úsmev, herecké majstrovstvo očaria veru každého!

  • Andre  Agassi

Výborný bývalý tenista. Pamätám si ho s vlasmi. Ale z ďaleka nebol taký príťažlivý ako bez vlasov

  • Christian Berkel

Hlavný predstaviteľ výborného nemeckého kriminálneho seriálu. Kriminalista. Kto by si vedel predstaviť úžasnejšieho herca v úlohe vyšetrovateľa ako práve jeho. Chýbajú vám na ňom vlasy ? Určite nie!

břitva

  • Robo Opatovský

Aby sme nelovili krásavcov iba v cudzích vodách- načrime do našej slovenskej rieky. Vo svete hudby ženám dobre známy elegán s prekrásnym hlasom . Na čo by mu boli vlasy, keby nemal talent a dar spievať ?
Že vy nie ste taký nadaný muž ako hore spomínaní ? Nevadí. Veď ani ženy o ktoré sa uchádzate, nie sú tie hviezdne krásky, ale obyčajné dievčatá, ktoré vás milujú aj bez tých nešťastných vlasov.