Nerezové zábradlie – splňuje aj náročné požiadavky

Balkóny, terasy a schodištia okrem kvalitného riešenia a vloženia do interiéru a exteriéru vyžadujú aj dokonalé zabezpečenie formou zábradlia.
Pre bezpečnosť a dlhú životnosť je dôležitá predovšetkým kvalita a ako ďalší bonus slúži estetický a moderný design. Preto to chce moderné materiály, ktoré splňujú všetky bezpečnostné prvky a zároveň podporujú estetický design.
Tieto kritéria splňuje nerezove zábradlie.

nerezové zábradlí

Vhodnosť použitia je nielen do interiérov, ale aj pre vonkajšie prostredie. Jedná sa o variabilné riešenie, ktoré sa prispôsobí požiadavkám každého zákazníka a účelom stavby.

Základom celého riešenia je konštrukcia, ktorú obvykle tvoria stĺpiky. V prípade presklených doplnkov sú ako ďalšia možnosť kotvenia lišty, terče či obklady.
Pre tento účel sa využíva materiál vysokej kvality, čiže nerezová oceľ splňujúca všetky normy a parametre pre tento účel. Tento materiál je zárukou odolnosti voči rôznym vplyvom ako napríklad voda, vlhkosť, chemické látky či rozmary počasia a podobne.

Preto sú tieto materiály vhodné pre vnútorné aj vonkajšie využitie a v akomkoľvek prostredí.
Výplň konštrukcie sa obvykle rieši horizontálne či vertikálne postavenými kovovými tyčami alebo lankami a obľúbeným riešením sú aj sklenené výplne. Samotné výplne formou tyčí môžu byť ploché, okrúhle alebo hranaté.

Tento spôsob ohraničenia schodíšť, balkónov ši terás je vhodný na montované i betónové typy. Všetko závisí na veľkosti, kompletnej podobe a ďalších prvkoch, ktoré sú súčasťou designu a kvality.
Moderné riešenie, ktoré sa hodí pre rodinné domy aj byty a firemné či obchodné priestory. Jeho design a kvalita materiálov sú modernými prvkami, ktoré dokonale ovplyvňujú konečný vzhľad. Pôsobia luxusne a vytvárajú potrebný komfort a prezentáciu daného prostredia.

zábradlí nerez

Ak práve riešite vhodné zabezpečenie schodíšť, balkónov a podobne, tak týmto riešením naozaj netrafíte vedľa.