Vecí, ktoré muži milujú v posteli, ale nepožiadajú o to

MALÁ LYŽICA
Malá lyžička, skôr jedná mohutná lyžica. Vaša ruka sa neponičí a nemusíte sa obávať, že ju nešikovne dáte pod hlavu alebo niekde kde nemá. Radi sa cítime zabalene a priliehavo, takže po dokončení hocičoho čo máte na práci neváhajte a pritúľte sa k nám, máme to radi.

muži

POVEDZTE, ČO MÁME ROBIŤ
Predpokladá sa, že chlapci budú, tí čo budú viesť v spálni, čo je celkom spravodlivé – vedenie vedie k tomu, že sa cítime viac mužní. Je však pekné byť niekedy vedený. Úprimne povedané, je to trochu jednoduchšie, keď niekto iný rozhodne, čo máme robiť – to nám umožňuje sedieť a tešiť sa z Vás, čo je celkom úžasné, pretože máme radi to, čo máte.

BYŤ ŠKÁDLENÍ
Máme tendenciu byť tí čo robia zle, skôr než škádlení, až kým posledná vrstva oblečenia nespadne. Ale niekedy je pekné, keď druhá osoba ovláda rýchlosť a vedie nás trochu s bláznivým očakávaním. Dokonca aj keď vás prosíme, aby ste sa dostali priamo k veci, je to zábavné mať medzi sebou čas, vďaka ktorému je pre nás takmer nemožné dať ruky od vas.

HANDJOBS
Čo môžeme povedať? Vracia nás späť k (mierne) viac nevinným dňom pred prvým sexom. A tiež lubrikant je v toľkých rôznych variáciách! Pravdepodobne by sme ich mali vyskúšať úplné všetky.

NECHCEME BYŤ PRVÝM, KTO INICIUJE SEX
Nechceme sa vždy stať iniciátorom. Po prvé, je ľahké cítiť, že ste to vy, čo žiadate o ten sex. Je tiež príjemné vedieť, že sa dostanete do nálady niekedy bez toho, aby sme vás zahriali. Nakoniec je veľká zodpovednosť postarať sa o celý sexuálny zážitok. Začatie sexu nám pomáha zdieľať zaťaženie a zvládame koncovku lepšie.

SKÚŠANIE TABU,
Mnohí z nás majú nejakú úchylku a my vieme, že aj vy ste na tom presne rovnako. Takže ak chcete vyskúšať niečo nové, povedzte nám to! Je pravdepodobné, že sme si už urobili fantázie s niečím podobným, ale nemali sme odvahu vás priamo o to požiadať.

chlapci

PRIAMA KOMUNIKÁCIA
Nevieme čítať myšlienky – existuje veľa nespútaných myšlienok a nápadov, ktoré idú priamo nad našimi hlavami. Povedzte nám, čo chcete, pretože naozaj chceme, aby sme vás potešili! Len to naozaj nevieme, ak nám to nehovoríte. Ešte lepšie, ukážte nám to! Milujeme vás.