3 kúsky, ktoré musia byť v šatníku každej ženy


Ženy, viete o tom, že by ste sa mali začať oveľa viac obliekať? Hlavne vtedy, keď sa zima už nenávratne blíži. Existuje veľké množstvo kúskov, ktoré by počas zimy nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Je však jasné, že nie každá sa možno s takýmito tipmi bude stotožňovať. V každom prípade vám chceme len poradiť. Možno neviete, čo by ste si mali obliecť a práve od toho sme tu my. Mohli by ste sa nechať inšpirovať a možno napísať list Ježiškovi, aby vám niečo z tohto doniesol. Páči sa vám takáto alternatíva? Lebo nám určite áno.

žena

1.       Kabát
Každá žena by mala mať v skrini niečo elegantné, čo si môže dať navrch, ale zároveň ju aj poriadne zahreje. Elegantný kabát by teda vo vašom šatníku nemal chýbať. Aj keď v dnešnej dobe nájdete kabáty aj za prijateľné ceny, niekedy sa oveľa viac oplatí kúpiť si jeden, ktorý bude skutočne kvalitný a ktorý vás bude hriať aj vtedy, keď bude vonku treskúca zima. Okrem toho je to elegantný kúsok, ktorý si môžete obliecť kedykoľvek.

2.       Elegantné čižmy a snehule
Počas zimy potrebujete topánky, ktoré budú evokovať niečo elegantné, ale zároveň budú pohodlné a nebude vám v nich zima. Preto by ste si mali kúpiť elegantné čižmy. Na druhej strane jednoznačne potrebujete aj snehule, ktoré sa hodia do tej pravej slovenskej zimy. Vtedy vám prsty na nohách určite nezamrznú. Verte tomu, že v snehuliach sa budete cítiť pohodlne, ale zároveň skutočne sviatočne.

fotka dívky

3.       Lyžiarska bunda
Že nelyžujete? Ale to vôbec nie je o tom. To je o tom, že keď je vonku mínus dvadsať stupňov, určite nebudete chodiť  v kabáte, nemyslíte? Okrem toho, keď vonku skutočne sneží, váš kabát bude hneď len premočenou verziou niečoho, čo bývalo elegantným kabátom. Do nepriaznivosti zimného počasia sa jednoznačne musíte obrniť poriadnou bundou, na ktorú sa budete môcť vždy spoľahnúť. Verte tomu, že toto je naozaj potrebné.