Obývačka v čiernej


Mnoho ľudí skôr preferuje  vo svojej obývačke  farebné odtiene v jemných tónoch. A až potom sa dohladuje  interiér podľa farieb. Existuje mnoho kombinácii ktoré sa stávajú modernými . Na druhej strane je ale čierna mimo hry. Niekto môže povedať že ak dáte do svojho interiéru čiernu farbu , nebudete mať vo svojej obývačke svetlo. No vo všeobecnosti platí že kombinácia čiernej a bielej môže priniesť moderný interiér do svetlej kombinácie.

grafika
 
Čierna a biela
 
Nehovorím však o Tom že si namaľujete svoje steny na čierno. To by vyzerali naozaj dosť zle. Začnite od steny. Tá ostáva bez zmien teda ostáva biela. Teraz ale prichádza to na čo čakáte . Ako doladiť interiér aby bola dobrá kombinácia biela z čiernou ? Úplne jednoducho.
●            Podlahu môžete zvoliť drevenú zo šachovnicovým vzorom no ku čiernej sa hodí aj hnedá  podlaha či šedá. Kombinovať môžete z viacerých variantov.  Ak bude mať niečo podobné ak koberec , môžete zvoliť aj ten.
●        Dnes existuje veľa druhov čiernych sedacích súprav. Môžete zvoliť akúkoľvek či už klasickú , rohový alebo do tvaru U.  Mali by ste však vyberať podľa toho aké veľkú máte obývačku.
●        Konferenčných stolíkov je mnoho. Tak ako sedacích súprav. Taktiež sa môžete rozhodnúť či chcete okrúhly , či hranatý , alebo či celý drevený alebo sklenený.
koberec

●        Ak chcete aby Vaša obývačka bola úplne honosná v čiernom modernom šate môžete ju doladiť rôznymi doplnkami. Napríklad police , či rôzne ozdoby a dekorácie alebo vankúše  vám dokončia celý nádych čiernej.
●        Záclona musí ostať biela . Jednak ako by to vyzeralo keby máte čierny záclonu a na druhej strane ak aj zvolíte čiernu záclonu , musíte počítať aj stým že by ste prišli o všetok svetlo z vonka a malý by ste v obývačke tmu a necítili by ste sa dobre. Preto radšej zvoľte bielu variantu.
●     Nebojte sa zapojiť svoju fantáziu a buďte kreatívny. Vymyslieť sa dá hoci čo. Chce to len nápad a ostane sa dá jednoducho prispôsobiť podľa Vašich predstáv