JE ČAS NA TOUR DE FRIENDS


Každodenná rutina vás neustále obklopuje tým istým životom. Ráno vstávate do práce , a keď prídete musíte sa venovať svojej rodine. Ale kde je čas pre Vás ?  Položíme si jednoduchú otázku , potrebuje muž , chvíľu pre seba ? Ja si myslím že každý muž , by si mal vymedziť aspoň trochu času pre seba a svojich priateľov. Prečo ? Lebo aj muži majú z celého týždňa toho dosť a tiež si potrebujú oddýchnuť aby sa znova mohli vrátiť do starých zabehnutých koľaji.

tandem
 
»        Zmeňte to už teraz
 
Nájdite si priestor kde si vymedzíte svoj čas len pre seba. Nebojte sa ho využiť na plno, a choďte niekam von zo svojimi priateľmi. Ukážte že sa viete baviť a zmeňte svoju dennú rutinu na zmysluplný život. Nebojte sa odviazať od rutiny a skúste aj niečo nové z čo ste pred tým nikdy neskúsili a poriadne sa zabavte.
 
»        Nenechajte sa dirigovať
 
Zakázať  Vám to nikto nemôže. Skôr vaše manželku či priateľky by mali byť radi že trávite svoj čas vonku ako keby ste mali sedieť doma a pozerať futbal. Je dobré ak sa budete venovať aj iným aktivitám , a ísť s priateľmi niekam von je najlepší spôsob.  Vy sami si musíte určiť kedy a kde pôjdete a kedy sa vrátite domov.

úspěch
 
»        Na výlete s priateľmi
 
Zoberte svojich kamarátov na cestu za dobrodružstvom , zoberte ich niekam kde sa môžete zabaviť , uvoľniť sa a zabudnúť na svetlý starosti. Takýto reštart vám pomôže, a znovu nazbierate energiu ktorú ste v pracovnom týždni stratili.
 
»        Dvojdňový výlet
 
Ak si chcete poriadne oddýchnuť , môžete sa vybrať aj na dvojdňový výlet. Môžete zobrať svojich kamarátov na kemp, stanovanie , či rybolov a užiť si pekný víkend v ktorom si poriadne oddýchnete.

kamarádi
 
»        TOUR DE FRIENDS AND KIDS
 
Prečo nie ? Vyberte sa na túru alebo výlet zo svojimi priateľmi. Vyberte sa spoznávať svet a zažite niečo nové , čo ste nikdy nevideli . Zoberte si sebou deti a manželky či priateľky budú radi že trávite voľný čas s deťmi , a na druhej strane si môžete urobiť aj čas pre seba. Je to výhoda pretože zabijete dve muchy jednou ranou.