Moderné hliníkové okná

Dnes už okná na vašom dome nemusia pôsobiť rušivo. Počuli ste už o moderných hliníkových oknách?

Pri stavbe domu je vhodné mať určitú predstavu dostatočne v predstihu. Na trhu je nespočetne veľké množstvo materiálu, ktoré majú určité pre a proti. Jeden z najdôležitejších kritérií vašej stavby sú okná. V dnešnej dobe máte na výber medzi plastovými, drevenými a hliníkovými, prípadne ich kombináciou. V poslednej dobe sú však stále populárnejšie práve hliníkové okná.

conference-room-768441_1280

Aké sú hlavné výhody hliníkových okien?

Zatiaľ čo stále patria medzi najpopulárnejšiu variantu plastové okná vďaka svojej nižšej cene, hliníkové okná vám vedia ponúknuť oveľa viac. Hlavným dôvodom prečo ľudia siahajú po hliníkových oknách je ich minimalistický dizajn, čím docielite maximálny pohľad cez sklo. Stále častejšie sa stavajú domy s veľkoplošnými oknami a hliníkový rám okno nielen odľahčí, čo sa využíva najmä pri otváracích terasových dverách, ale úzky rám pôsobí dizajnovo a moderne. Hliník je bezúdržbový a vhodný aj pre nízkoenergetické domy, vďaka jeho tepelno-izolačným vlastnostiam. Ak vás odrádza tmavá farba, v dnešnej dobe to už vôbec nie je problém. Výrobcovia ponúkajú širokú škálu rôznych farieb. Pri hliníkových oknách si môžete taktiež zvoliť dvojsklo poprípade trojsklo. Problémom nie je ani hrubšie sklo. Hliníkové okná disponujú vysokou bezpečnostnou triedou.

shibuyasky-4768679_1280

A aká je cena hliníkových okien?

Vzhľadom na vlastnosti, ktoré má hliník, tieto okná sú oproti plastovým niekoľkonásobne vyššie. Táto investícia sa však naozaj oplatí. Keďže kritéria zákazníkov sa líšia, v závislosti od vašich požiadaviek a rozmerov môžete požiadať o nezávislú cenovú ponuku. Cenovú ponuku na hliníkové okná získate jednoduchým vyplnením žiadosti. Na základe vášho dotazníka vám pracovníci budú vedieť odporučiť vhodný typ okien s rôznymi úpravami.