Nechajte sa vymasírovať ako nikdy pred tým

Nasledujúce riadky budú patriť najmä pánom, respektíve, naozaj iba im. Budeme sa venovať masáži, no nie len takej hocijakej, takže ak nepatríte k milovníkom tohto spôsobu rekreácie, nemali by ste sa na nasledujúce riadky vykašľať. Pozrieme sa totiž na masáž penisu.

Muž v rifliach držiaci sa za rozkrok.jpg

Masáž penisu Bratislava https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ svojim zákazníkom ponúka naozaj neopakovateľný zážitok. Masáž realizujú mladé a krásne masérky, takže vedzte, že sa máte naozaj na čo tešiť. Podstatou nie je však to, aby ste si užili sexuálny zážitok. Na konci ani v priebehu masáže nejde o vaše uspokojenie, respektíve vyvrcholenie.

Masáž penisu vám pomôže vo viacerých oblastiach

Niektorí by mohli takúto masáž považovať za niečo zvrhlé. V skutočnosti to však takto nie je. Masáž penisu vám môže pomôcť vo viacerých oblastiach, a to nie len v sexuálnej oblasti.

  1. Lepšia výdrž pri milovaní

Hlavnou podstatou tejto masáže je, aby ste sa naučili dokonale kontrolovať. Pokiaľ ju budete absolvovať pravidelne, dosiahnete výdrž pri vašom milovaní. Predčasná ejakulácia sa dá totiž riešiť aj takto a nie len tabletkami.

  1. Zlepšenie erekcie

Pravidelná masáž vášho pohlavného údu, vplýva pozitívne aj na vašu potenciu. Pokiaľ vás trápi slabá alebo krátka erekcia, masáže vám môžu pomôcť aj s týmto problémom. Penis je pri masáži dokonale prekrvený, čo je základom pri kvalitnej erekcii. Opäť raz platí, že nemusíte ihneď začať užívať tabletky na podporu potencie.

Muž v obleku a s parochňou na hlave miery pred seba banánom.jpg

  1. Zdravá prostata aj vo vyššom veku

Nie je tajomstvom, že pánov po štyridsiatke začínajú, teda môžu začať, trápiť problémy s prostatou. Masáž penisu má priaznivý vplyv aj na vašu prostatu, keďže je pohlavný úd pravidelne prekrvovaný.

Môžete to vyskúšať aj doma

Masáž penisu môžete samozrejme praktizovať doma a dokonca i sám. Povedzme si však úprimne, krásne a mladé profesionálky, sa o vás postarajú určite omnoho lepšie.