Twitter pridáva upozornenia, na príspevky verejných činiteľov

Nová politika bude tiež "deprioritovať" nevhodné komentáre a umožní pohybovať sa proti nečestným tweety bez odstránenia obsahu dôležitého pre verejnú diskusiu.
 
V týchto prípadoch užívatelia uvidia oznámenie o tweete, ktorý porušuje pravidlá a potom musí kliknúť alebo kliknúť, aby sa správa zobrazila.mobil.jpg
 
Twitter tiež "podnikne kroky, aby sa uistil, že tweet nie je algoritmicky zvýšený na našich službách, aby sme našli správnu rovnováhu medzi umožnením slobodného prejavu, podporou zodpovednosti a znížením potenciálnych škôd.
 
"V minulosti sme povolili, ktoré porušili naše pravidlá, aby sme zostali, pretože boli v záujme verejnosti, ale nebolo jasné, kedy a ako sme tieto rozhodnutia urobili," uviedla spoločnosť.
 
Twitter povedal, že očakáva, že tieto prípady budú „zriedkavé“ a že nová politika sa bude vzťahovať len na overené účty, s viac ako 100 000 nasledovníkmi vládnych úradníkov a ich zástupcov alebo tých, ktorí kandidujú na verejnú funkciu, alebo sa zvažuje pre vládnu pozíciu. Nebude vykonaná spätne.
 
Twitter má možnosť odstrániť tweety a blokovať používateľov, ktorí uverejňujú nevhodné alebo urážlivé komentáre, ale zároveň trval na tom, aby sa umožnilo, aby sa v záležitostiach „slúžiacich na verejnú konverzáciu“.
 twittwer.jpg
Ak chcete zistiť, či porušuje pravidlá, ale musí zostať viditeľný, nasadí "krížový funkčný tím" zo svojich oddelení pre bezpečnosť, právne a verejné politiky, aby určil "či sú vecou verejného záujmu."
 
„Krok správnym smerom“
 
Tento krok je "krok správnym smerom, pretože umožňuje ľuďom vedieť o zápalovom obsahu a potom sa títo jednotlivci môžu rozhodnúť, ako vážne chcú túto správu prijať," povedal Darrell West, vedúci Centra technologických inovácií Brookings Institution.
 
West dodal, že tento krok by nemusel nevyhnutne zastaviť porušovanie politiky a že " by musel začať odstraňovať obsah, ak chce mať zmysluplný odstrašujúci účinok." Liz Woolery z Centra pre demokraciu a technológiu pre slobodný prejav povedal, že ťah "vyzerá ako sľubný kompromis."