Aj ručne robené výrobky, majú svoju cenu!


Nikdy som si veľmi neverila, ak som mala za úlohu niečo ručne vyrobiť. Či to zabalenie vianočných darčekov, alebo prvé pečenie zákuskov. Verila som že sa talent vo mne skrýva, no nevedela som ho navonok doslova vyjadriť. Moje výtvory nestáli skoro za nič. Možno za malú pochvalu. Nejaké to obdobie som nechala talent bokom, a venovala sa štúdiu na škole.
Ako roky ubiehali, dopočula som sa cez priateľov o slovenskom eshope SAShE.sk, na ktorom ľudia predávali, a doteraz predávajú svoje ručne robené výrobky. Nebolo by dňa, aby som danú stránku nenavštívila, a nepozrela si čo nové a zaujímavého pribudlo. Bola to taká moja menšia závislosť, a veľmi ťažko sa všetkým tým veciam dalo odolať.

mýdlo
 
 
Je z čoho si vybrať
Či už zháňate darček pre priateľa, matku alebo len tak pre potešenie – neváhajte. Na spomínanom slovenskom eshope SAShE.sk nájdete kopec, kopec a ešte raz kopec užitočných, a úžasných hand made výrobkov. Pekné vecičky zahŕňajú veľa kategórii, ako napríklad: oblečenie, doplnky, šperky, umelecké dekorácie, drogériu, krásne veci pre deti, a aby sme nezabudli taktiež pre našich domácich maznáčikov.
 
Môžem začať predávať aj ja?
Samozrejme že áno. Stovky či dokonca tisícky ľudí, zháňa každý deň originálny darček pre potešenie seba či svojich blízkych. Neváhaj a pridaj sa tiež. Prvým krokom bude navštívenie eshopu, a druhým vytvorenie si vlastného online obchodíku. Krok po kroku je tam dopodrobna vysvetlený.

vlna
 
Rád by som, ale neviem čo predať
Toto je dilema viacerých ľudí, nemaj hlavne strach. Nič nestratíš. Ľuďom sa v súčasnosti páči všetko originálne, a tak trochu užitočné. Keď budeš mať čas, sprav si zoznam čo by si rád vyrábal. Nič ťažkého to nemusí byť, treba sa len do toho pustiť s radosťou. Zožeň si všetok potrebný materiál, a začni. Vtipné a milé hand made výrobky potešia každého z nás!