Žiarivo čistá kancelária

Vzhľad kancelárie veľmi ovplyvňuje to, ako sa v nej cítite Vy alebo Vaši zamestnanci. To sa následne odráža na pracovnom výkone a sústredení. Preto je veľmi dôležité, aby bola Vaša kancelária uprataná a hygienicky čistá. Vieme, že popri množstve pracovných povinností je prakticky nemožné nájsť si čas na upratanie kancelárie, pokiaľ to nemá byť na úkor osobného voľna. Nemusíte mať dilemu, či mávnete rukou nad neporiadkom alebo ostanete o dve hodiny dlhšie v práci, kvôli dôslednému upratovaniu. Vaša kancelária môže byť perfektne uprataná a vyčistená bez akejkoľvek námahy a straty času.

upratovanie umývadla

Vyrieši to za Vás spoločnosť Grant, upratovací servis. Ide o spoločnosť, ktorá ponúka upratovanie a čistenie kancelárií na tej najvyššej úrovni. Po objednaní služby upratovania a čistenia budú Vaše koberce precízne povysávané a rovnako bude povysávaný prach a nečistoty z čalúneného nábytku. Umyté budú všetky sklenené plochy, nábytok bude dôkladne utretý od prachu a vyleštený. Dotykové plochy, ako napríklad vypínače svetla, budú taktiež umyté. Samozrejmosťou je vyčistenie sociálneho zariadenia, doplnenie mydla a ďalších hygienických potrieb. Rovnako bude vyumývaná aj kuchynka.

vysávanie

Odpad zo smetných košov bude vynesený a smetné nádoby umyté od prípadných nečistôt. Ako vidíte, získate kompletný servis upratovania pre Vašu kanceláriu a aj príslušnú kuchyňu, či toaletu. Môžete sa spoľahnúť, že s odvedenou prácou budete nadmieru spokojní. Počas stretnutí s klientmi budete na Vašu kanceláriu hrdí, čo sa prejaví aj na Vašom sebavedomom vystupovaní počas obchodných záležitostí. Objednajte si službu upratovania kancelárií https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/ od spoločnosti Grant v Poprade, Kežmarku, Vysokých Tatrách a Spišskej Novej Vsi a pozdvihnite štandard Vašich priestorov na vyššiu úroveň. Termín a špecifickú službu si môžete objednať na telefónnom čísle 0905 357 249.