Chutné obedové menu Bratislava

Premohol vás hlad, no nemáte nič navarené? Sedíte v kancelárii a rozmýšľate, ktorú donáškovú službu využijete dnes? Odpoveďou je Gurmánsky dvor u Oravca. Vychutnajte si skvelé a chutné obedové menu za priaznivé ceny s dovozom v rámci bratislavského Ružinova až priamo k vašim dverám. Každý deň na vás čaká pestrý výber klasických tradičných, no aj netradičných jedál, z ktorých si vyberie aj ten najmaškrtnejší jazýček. Základom sú kvalitné suroviny a poctivá domáca príprava a receptúra. Žiadne prihrievané polotovary ani trojdňové jedlo z chladničky. Ochutnajte obedové menu Bratislava od Gurmánskeho dvora u Oravca so zárukou najvyššej kvality.

bravčový rezeň s prílohou

V bohatej ponuke na vás každý deň čakajú dva druhy polievky, pričom jedna je vždy domáci vývar- slepačí, hovädzí alebo zeleninový. Vaše chuťové bunky ale poteší napríklad aj polievka hrášková, guľášová s pečivom, klasická cesnaková s opekanými chlebíčkami či tekvicový krém. Vyskúšajte všetky a vyberte si tú svoju obľúbenú, na ktorú sa budete vždy tešiť! Tri variácie hlavných chodov potešia určite potešia každého stravníka. Každý deň až tri chutné možnosti, ktoré vás vždy príjemne prekvapia. Z tradičných jedál sa môžete tešiť napríklad na sviečkovú na smotane s knedľami, kuracie rezníky s uhorkovým šalátom a zemiakovou kašou, či kurací perkelt s kolienkami. Pre milovníkov netradičnej kuchyne vyberáme napríklad bravčové líčka s koreňovou zeleninou, špenátové lasagne s parmezánom, hubové rizoto so strúhaným syrom alebo talianske cestoviny s kuracím mäskom a smotanovo-maslovou omáčkou.

chutné obedové menu

V stálej týždennej ponuke nájdete výber obľúbených jedál, ktoré ulahodia naozaj každému. Preto a vás denná ponuka neosloví, nezúfajte. Zaručene si pochutnáte na bravčovom či kuracom rezni, grilovanom enciáne alebo vyprážanom syre s hranolkami.
Vyskúšajte chutné a cenovo dostupné denné menu z overenej reštaurácie už dnes a uvidíte, že nebudete ľutovať. Pochutnajte si na jedlách od Gurmánskeho dvora s dovozom až k vašim dverám.