Kvalitná nuru masáž

V Bratislave môžete naraziť na množstvo zaujímavých inštitúcií nakoľko je to hlavné mesto Slovenska. 1 z týchto veľmi zaujímavých a prínosných inštitúcií je aj tantrický salón. tento tantrický salón je otvorený takmer nepretržite a teda si môžete svoju masáž rezervovať prakticky hocikedy a dostaviť sa na masáž či už po práci po náročnom dni lebo vo svojom voľnom čase. Tento salón ponúka množstvo zaujímavých masáží a ešte zaujímavejších cien. Drobný darček po každom odchode je samozrejmosťou. Nuru masáž Bratislava Magictantra je veľmi vyhľadávaným typom erotickej masáže pretože sa pri nej stretnete s krásnou mladou masérku ktorá vám hlboko hydratačný bezfarebný gél v masíruje prostredníctvom svojho nahého tela dotykov a správnych pohybov.

žena

Tieto masáže patria pod tantrizmus. V tantrickom salóne magic tantra máte na výber z veľkého množstva masáží z ktorých si zaručene vyberiete tú svoju ideálnu. Ďalej všetky masáže erotického typu sú v dnešnej dobe pre spoločnosť tabu pretože v nich vystupuje nahota a intímnosti. Mnoho ľudí si tieto salóny zamieňa z verejnými domami ktoré sú v realite na kilometre vzdialené tantrickým salónom. I keď sa to tak možno nezdá ale tantrické salóny neposkytujú erotické služby za peniaze a cieľom tantrických masáží nie je pohlavný styk medzi masérkou a jej klientom.

zena

Erotické masáže majú v skutočnosti oveľa hlbší význam ako len uspokojenie fyzického tela klienta. Tantrizmus vychádza z budhizmu a teda už je jasné že masáže tohto typu budú v sebe ukrývať Množstvo spirituality rituálu duchovná a budú sa zameriavať prvotriedne a hlavne na vnútro klienta očistenie jeho čakier zjednotenie tela s dušou zjednotenie fyzického tela s telom nehmotným a nastolenie absolútnej rovnováhy človeka z vesmírom. počas erotických masáží sa klient odpútava od zeme a duchom akoby plachtil v iných dimenzií a objavoval nové pocity.