Vyhrajú to led pásy

Mnoho ľudí dnes volí na osvetlenie svojej domácnosti, dielne alebo hocijakej inej miestnosti práve led pás. Dokáže zasvietiť na konkrétne miesto a jeho svietivosť je dosť postačujúca. Namiesto obyčajnej žiarovky vám aj pomôže ušetriť čo-to z elektrickej energie a svieti vám priamo tam, kde potrebujete. Mnohí si dávajú podsvietiť aj nábytok alebo priamo nábytok kupuje už s led podsvietením. Je to veľmi moderné a in, keď nám poličky v obývačke svietia na modro alebo na iné rôzne farby, ktoré preferujeme. Samozrejme, však treba myslieť na to, že tie poličky musia byť v prvom rade upratané.

led-2953665_1920

Váš led pás si môžete vložiť do lišty na led pás. Na výber máte z viacerých možností. Z farieb je to čierna, biela alebo strieborná, pričom väčšinou sú tieto lišty strieborné. Ceny sa pohybujú tiež rozmanito, záleží od toho, ktorú z týchto líšt si vyberiete. Viete zohnať aj za menej ako päť eur alebo aj za viac ako pätnásť eur. Záleží len od vás, ktorú si zvolíte za tú vašu správnu a vyvolenú. Niektoré sú hlboké, iné plytšie. Rohové alebo priame rovné, povrchové alebo zapustená do iných materiálov. Úzke, či široké. Dokonca aj podhľadové, či nástenné. Niektoré z týchto líšt sú úplne mikro. Schodové, či nasúvacie. Máte na výber aj zo šatníkových, či takých, ktoré majú na sebe aj mliečny difúzor. XXL alebo mini. Je to len na vás, ktorú z týchto líšt zvolíte.

stripes-3223819_1920

Záleží od miesta, kde ju chcete dať a od samotného led pásu, ktorý ste si vybrali. Prípadne si môžete vybrať led pás spolu s led lištou, aby ste to mali dokonale nakombinované a nemuseli potom po kúpe led pásu dumať nad tým, akú lištu nakoniec zvoliť. Potom by ste mohli prísť na to, že ste mali vybrať iný led pás, pretože tento nie je príliš vhodný na tú led lištu, ktorú by ste si želali dať na dané miesto. Komplexné uvažovanie sa niekedy dosť vypláca a hlavne v takýchto záležitostiach.