Moderný doplnok – šiltovka

Neodmysliteľnou súčasťou outfitu na rekreáciu či streetového štýlu je určite šiltovka. Šiltovka patrí k doplnkom, ktoré dokážu zmeniť celkový vzhľad a štýl. Nosenie šiltovky už dávno nie je len vecou ochrany hlavy pred priamym slnečným žiarením. Dnes dostávajú šiltovky plnohodnotné miesto aj ako doplnok v módnom priemysle. Čoraz častejšie môžete na ulici pozorovať najmä a mladých ľuďoch značkové šiltovky. K čomu ich môžete nosiť?

Športový outfit.

Najbežnejšou kombináciou je šiltovka spolu so športovou mikinou. Spolu pôsobia štýlovo a prirodzene. Doladenie šiltovky ku mikine či teplákom je bežne nositeľná kombinácia, ktorá nebude mať nikdy negatívnu odozvu. V takomto štýle by sa mala niesť aj obuv a tenisky len podčiarknu celkový dojem.

dámska šiltovka

Každodenný outfit.

Posledné roky je šiltovka taktiež bežná súčasť aj každodenných, ležérnych outfitov. Spolu s tričkom, svetrom, džínsami či rôznymi bundičkami je veľmi moderná. Takýto aj jednoduchý outfit dokáže šiltovka zvýrazniť a dodať mu potrebnú energiu.

Elegantný outfit.

Šiltovka nie je vylúčená ani v elegantnom outfite. Táto kombinácia si však vyžaduje malú dávku kreativity a odvahy. Šiltovka ako doplnok pri kabáte alebo sukni nie je pre každého to pravé. No v tomto štýle pôsobí šiltovka ako dizajnový prvok, ktorý vám zaručene prinesie množstvo pohľadov a úspech.

pánska šiltovka

Šiltovkou upútate najmä na oblasť hlavy a tváre. Čím zaujímavejšia šiltovka, tým väčšia pozornosť vám bude adresovaná. Preto sú tu značkové šiltovky ako New Era či Twinzz, ktoré sú ako stvorené na každodenné nosenie šiltovky ako krásneho doplnku. Do šiltovky sa oplatí investovať. Nie každá šiltovka vám dokáže z outfitu vyčariť zaujímavú inšpiráciu.

Šiltovky sa netreba báť či už preferujete pohodlný štýl obliekania alebo formálny. Dôležité je tento štýlový módny doplnok vedieť vhodne skombinovať. Ak sa vám to podarí budete neprehliadnuteľná.