Masáž lingamu

Masáž ako taká je dobre známa väčšine z nás. Ak ste už podstúpili bežnú masáž, viete že je to príjemné uvoľnenie tela, ktoré nám pomôže na malý okamih nabrať potrebnú silu a energiu. No nie je masáž ako masáž. Tých je pomerne veľa rôznych druhov. Senzuálne masáže rovnako tak napomôžu k načerpaniu novej energie a sily a povzbudia do nasledujúcich dní. Podobne ako tantrické masáže, ktoré sa už viac zameriavajú aj na Vaše intímne partie a Vám prinesú úľavu častokrát aj v podobe vyvrcholenia a teda v dosiahnutí orgazmu.

sviečka masáž

No spojenie senzuálnej, tantrickej masáže s masážou lingamu je niečo, čo nezažívate stále. Je to niečo, čo Vás opantá natoľko, že si absolútne nebudete uvedomovať okolitý svet a pohltí Vás nevídaná eufória. Takáto masáž je veľmi prospešná nie len pre telo ale aj pre Vašu myseľ a psychiku, ktoré si v tomto okamihu úplne oddýchnu a vy si tak,,vyčistíte,, hlavu ako ešte nikdy predtým. Samozrejme masáž lingamu je určená výhradne pre mužov. Lingam je v podstate mužské prirodzenie a teda penis. Je známe, že všetko dobré ale aj to zlé čo sa v živote muža odohráva sa,,ukladá,, do jeho penisu. Preto táto masáž lingamu je v podstate spojením medzi duchovným a fyzickým svetom.

masáž duchovno

Počas tejto masáže sa zbavíte všetkého nahromadeného stresu a napätia. Taktiež porovnanie zo zdravotného hľadiska je vysoko prospešné, pretože touto masážou dosiahnete pravidelné prekrvovanie intímnych partií, čo výrazne pomôže predchádzaniu rôznych ochorení v tejto oblasti. Každopádne sa oplatí navštíviť náš salón, kde Vás touto masážou bude sprevádzať špeciálne školená masérka, ktorá sa postará o Vaše pohodlie so všetkým čo k tomu patrí. Masáž lingamu si môžete užívať v príjemnom a čistom prostredí, ktoré je nastavené tak, aby ste sa vy cítili čo najlepšie. Samozrejme kladieme vysoký dôraz na spokojnosť klientov a preto môžete očakávať vysoko profesionálny prístup a kvalitné služby.