Farby aj strihy búnd pre ženy nemajú hranice

Odolávať nárazom vetra a mrazom v tenkom svetríku či blúzke asi nie je najlepší nápad, takto si len koledujeme o prechladnutie, a chorý predsa nechce byť nikto. Povinná by tak mala byť výbava teplého oblečenia, ktoré sa postará o to, že nám bude teplo aj keď zafúka silný severák a teploty sa budú pohybovať iba pod bodom mrazu. Pre ženy sú na trhu v ponuke dlhé zimné bundy v rozličných farbách.

Takúto teplú kožušinku ocení každý

Pod bundy si v chladnom počasí obliekame aj svetre či pulóvre, preto by mali byť trocha voľnejšieho strihu. Môžete však siahnuť aj po úzkych slim fit strihoch, ktoré sú prešívané alebo majú opasok. Postavu zvýraznia a s ich kombináciou s iným typom oblečenia nebude problém. Ak zvolíte dĺžku do polovice stehien, bude dokonalo chránená aj vaša oblasť krížov, čo vám dodá na väčšom pocite tepla a pohodlia.

To, že móda je tolerantná, je každému jasné, zimné bundy nie sú výnimkou, šijú sa z moderných kvalitných látok, ktoré dlho udržia svoj tvar a farbu. Ich strihy nie sú obmedzujúce a dovoľujú nám vybrať si ten, ktorý nám pristane a ktorý je zároveň v súlade s práve aktuálnymi trendmi. Farby sú takisto podstatné, od nášho výberu záleží aj to, či budeme pôsobiť unaveno alebo naopak, či nám uberú roky a zvýraznia farbu pleti, ženy už vedia, ktoré dlhé zimné bundy farebné odtiene sú pre nich vhodné a podľa toho si bundy aj vyberajú.

Radovánky v prírode chlad neprekazí

Klasika je však čierna farba, ktorá sa hodí aj na slávnostnejšie príležitosti, kvalitný materiál spolu s nadčasovým a elegantným strihom pristane každej žene. Športovejšie bundy majú aj kapucňu, sú šité z nepremokavých látok, majú rozličné prešívania a štepovania, mnoho ozdôb na vreckách či rukávoch a podobne. Aj BIGSTAR chce ženám prinášať módne kúsky, šikovní návrhári prichádzajú stále s novými a prepracovanejšími strihmi odevov pre ženy každého veku. Zateplené zimné bundy s výplňou vatelínu či páperové bundy budú určite rady nosiť každý deň a pri každej príležitosti.