Občasné bývanie ale aj bývanie počas celého roka

Obrovský trend mobilných domov sa začal pred mnohými rokmi v Amerike. Ľudia tieto mobilné domy už v minulosti využívali na bývanie počas celého roka. Ich popularita začala veľmi rýchlo narastať kvôli nízkej cene bývania a faktu, že tieto mobilné domy https://www.euro-mobilnedomy.sk/ sú vybavené všetkým potrebným k žitiu. Mobilné domy sa na Slovensku sa využívajú prevažne sezónne a najmä na dlhšie výlety do prírody s rodinou alebo priateľmi ale postupom času si aj u nás tieto domy našli svoje miesto ako bývanie na celý rok. Naše mobilné domy sú jednoduché na prevoz a skvelým cenám istotne neodoláte ani vy. Ceny týchto domov sa pohybujú vzhľadom na ich veľkosť a vybavenosť, takže je všetko len na Vašom výbere či Vám vyhovuje väčšia plocha pre viac ľudí alebo menší útulný mobilný domček.

mobilné domy

Celoročné mobilné domy sa dajú ľahko pripraviť pre každodenné fungovanie. Bežný mobilný dom sa zateplí, vymenia sa obyčajné okná za dvojité a ľahko sa vyrieši problém s kúrením v zimných mesiacoch. Po zaizolovaní prívodu vody je k dispozícií rovnako studená aj teplá voda, takže so sprchovaním nie je v mobilnom dome žiadny problém. Vybavenie v mobilných domoch je rovnaké ako v bežných domoch, nájdete tu kuchyňu so všetkými spotrebičmi od mikrovlnky, cez varnú kanvicu až po chladničku. Nájdete tu aj priestrannú obývaciu izbu s veľkým rozkladacím gaučom pre odpočinok, útulnú spálňu s veľkou pohodlnou posteľou, plne vybavenú kúpeľňu so sprchovacím kútom a samozrejme aj WC s umývadlom. Mobilné domy neboli však vyrobené špecificky len pre bývanie, niektoré z nich boli vyrobené pre podnikateľské účely. Pod týmto pojmom si môžeme predstaviť kancelárie, malé prenosné predajne, kaderníctva, kozmetické salóny, prenosné bufety a podobne.

domy

V našej ponuke nájdete veľké množstvo mobilných domov, z ktorých máte na výber. V prípade záujmu nájdete na našej stránke na nás kontakt a jednoducho si môžete dohodnúť obhliadku našich mobilných domov. Na našej stránke tiež nájdete otváracie hodiny, v ktorých sme Vám k dispozícií nonstop. Nájdete tu aj katalógy s aktuálnou ponukou mobilných domov, aj zliav a všetky ostatné dôležité informácie, ktoré potrebujete.