Bývanie s priateľkou

Je to nádherná súčasť života, a aj keď začiatky bývajú vždy ťažké, sú zato zároveň aj krásne. Predsa len, ako starí budeme spomínať práve na tieto chvíle. Všetko je to len o zvyku. A tak ako môže byť krásne zaspávať v náručí svojej milovanej, to prináša ešte oveľa viac zmien. Aj keď si myslíte, že svoju priateľku poznáte úplne celú, takú, aká je, tak až pri spoločnom bývaní zistíte naozaj všetko o osobe, ktorej dávate každý deň svoju lásku.

společné žití

Čo sa všetko vo vašom živote zmení?

  1. Nebudí ťa už ráno tvoj budík, ale budík tvojej priateľky, ktorý zvoní však až príliš skoro, len kvôli tomu, aby sa stihla ráno nalíčiť a prichystať do práce. Zvonenie je však tak príšerné a hlasné, že ťa zobudí, a už nedokážeš zaspať.
  2. Zo začiatku je tu radosť z raňajok, avšak tá veľmi rýchlo zmizne, keď prídeš do kuchyne, a všimneš si, čo všetko musíš upratovať.
  3. Zrazu si uvedomíš, aký je tvoj čitateľský život biedny, keď v knižnici máš viac počítačových hier a hier na hraciu konzolu ako kníh.
  4. Radšej sa vyspíš na gauči, len aby si nemusel ráno ustielať posteľ.
  5. Či už v umývadle, v sprche, alebo vo vani, sa nachádzajú samé vlasy.
  6. Zrazu zisťuješ, že tvoja priateľka je zberateľkou sprchových gélov a šampónov, pretože ich má poukladané po celom okraji vane, a aj keď neminie nejaký celý, kúpi si nový.
  7. V noci ťa priateľka stále budí, či už kvôli tomu, že chrápeš, alebo dýchaš moc nahlas.
  8. Sem tam sa zobudíš aj sám od seba, a to preto, že ti je zima, keďže celú prikrývku má na sebe tvoja priateľka, alebo sa jej podarilo vytlačiť ťa až na taký kraj postele, z ktorého si zletel na zem.
  9. Pri spoločnom bývaní sa prejaví aj skutočný bordelár. A to tak, že každý večer sa ti na zemi objavujú tie isté predmety aj napriek tomu, že ich stále dávaš na ich miesto. Vo väčšine prípadov to môžu byť ponožky alebo spodné prádlo.

 
pár

Stále však platí, že na túto časť vášho života budete vždy spomínať s úsmevom.