Aj muži majú svoje dni


Muži, neviem s nimi žiť, a popravde ani prežiť. Spravia pre nás väčšinou všetko, čo si len povieme. No ak na nich príde náš verný nepriateľ vírus, či už lenivosti alebo chrípky, vieme ako na nich!

model
 
Jedlo je na prvom mieste
Chutné a jedinečné s láskou pripravované jedlo len a len od vás. Čo si môže človek viac priať? Určite viete, čo presne má ten váš najradšej, a začo by vložil aj ruku do ohňa. Čo tak to pripraviť nečakane, a úplne spontánne? Raňajky, obed či večera do postele nikoho nesklamú, naopak len úprimne potešia.
 
Dopriať mu voľný čas
Každý z nás je nejakým spôsobom žiarlivý, no s tým už poriadne nič nenarobíme. Ak je chlap bez nálady a celý nesvoj, kontaktujte jeho priateľov aby prišli na návštevu, aj s nejakým to občerstvením. Keď prídu, samy uvidíte ako sa mu rozžiaria zreničky, a vy môžete taktiež na nejaký ten večer vypadnúť z domu.
 
Nahovoriť sa na niečo nové
Sme ľudia, a sme závislí na nejakých zvykoch či vlastnostiach. Máme svoje nedostatky, a taktiež svoj talent, na niečo iné. Čo tak skúsiť niečo nové, čo by vás naozaj chytilo za srdce. Buď sám, alebo ako pár. Či už chytanie rýb, spoločenské akcie alebo dajaký ten šport. Máte milión možností, treba len dobre popremýšľať, a dopriať si zaslúžené hobby a relax v jednom.

gurmán
 
Aj muži sú na romantiku
Čo tak si dať naozaj záležať, a pripraviť romantický večer len pre vás dvoch? Ak máte deti, pokojne ich dajte na večer do opatery vašej rodine, a zorganizujte všetko do konca. Či už v kuchyni, alebo program v kine. Zaspomínajte si na staré časy, a cíťte sa ako v nebi. Taktiež film doma, a mať pripravené z veľkého množstva na výber, nemusí byť na zahodenie. Pripravenie pohodlného kresla, či dekorácie na skrášlenie domova, potešia nie len telo ale aj dušu.
 
Nemajte hlavne strach, všetko sa dá napraviť, ak viete ten správny spôsob ako potešiť vašu milovanú polovičku.