Základy vo vašej šperkovnici

Vedeli ste o tom, že keď si na seba dávate nejaký šperk, je veľmi dôležité, aby bol priam dokonale skombinovaný so všetkým, čo na sebe máte? Dnešná doba je skutočne špecifická tým, že máme pocit, že môžeme kombinovať čokoľvek a pravdou je, že na tom niečo naozaj je. To však ešte neznamená, že nemôžeme kombinovať veci rafinovane a tak, ako by sa vlastne aj naozaj malo. Otázne je, na čo sa vlastne cítite vy a čo je pre vás dobré a komfortné. My však vieme, že existuje naozaj veľa tipov, ako dobre kombinovať doplnky a šperky.

naušnice stříbrné

Ako všetko skombinovať naozaj perfektne?

  1. Sama najlepšie viete, čo je pre vás pohodlné a čo sa vám naozaj najviac páči. Preto sa nenúťte do niečoho s čím sa nebudete vedieť skutočne stotožniť.
  2. Nebojte sa experimentovať. Aj keď máte svoju zónu, v ktorej sa cítite isto a sama so sebou spokojná, neznamená to, že nemôžete urobiť aj niečo iné. Že nemôžete skúsiť nejaký experiment, s ktorým sa budete vedieť naozaj stotožniť.
  3. Kombinujte aj nekombinovateľné. Možno sa vám to na prvý raz nezdá, no uvidíte, že aj keď to samo o sebe nevyzerá, že by sa to mohlo k sebe hodiť, nakoniec možno budete mať úplne iný názor.

náušnice s perlami

Verte tomu, čo vidíte a čo je pre vás naozaj podstatné

Ak však chcete nadčasový kúsok, ktorý sa hodí každej žene náušnice strieborné pre vás určite nebudú žiadny krok vedľa. Je však iba na vás, ako sa k tomu postavíte. A práve preto by ste mali myslieť dopredu. Mali by ste myslieť na to, aby ste mali doma aj veci, s ktorými môžete experimentovať, ale zároveň aj kúsky, ktoré budú jednoducho vyzerať perfektne, nech sa deje čokoľvek. Verte tomu, že niektoré veci sú jednoducho perfektné presne také, aké naozaj sú. A to je niečo, čoho sa môžete držať. Verte tomu, že s tým budete spokojná, pretože musíte mať doma aj klasické kúsky. Na tom musí byť postavený váš šatník, ale aj vaša šperkovnica.