XiaoMi a jeho novinky


XiaoMi ako značku už  veľmi dobre poznáme. Okrem toho že vyrába smartphoni , hodinky čo fitnes náramky pridal do svojej kategórie aj ďalšie novinky. Je to bezdrôtová myš , vymakané štýlové slúchadlá ,  súpravu na opravu techniky či umelú inteligenciu. Všetko za celkom priaznivé ceny , a nájdete ich už aj novo otvorenom obchode MI Store v Bratislave .

 pracovní místo ženy


»        Bezdrôtová myš

 

Táto bezdrôtová myš je kráľom všetkých gadžetou. Je vhodná na cestovanie , do kancelárie. Má dve podpory prenosu signálu a to buď 2,4 GHz prijímača do USB portu alebo Bluetooth rozhrania. Praxi to. môže znamenať že môžete prepínať medzi týmito dvoma zariadeniami bez toho aby ste vykonali Usb prímač. Mys funguje na štandardné batérie a môžete si ju zakúpiť  v dvoch  prevedeniach – v kovovej verzii alebo drevenej. Túto  myš si môžete zakúpiť za 11 eur .

 klávesnice a hodinky


»        XiaoMi Slúchadlá

 

Tieto slúchadlá sú z vonka elegantné a zvnútra  dobre hrajúce. Ide o dobre nádobe slúchadlá , pekný čistý zvuk ktorý ocení naozaj každý. Na slúchadlá sa nachádzajú taktiež tri tlačidlá na prepínanie hlasitosti – Power Up a Down a tlačidlo zastavenia alebo vypínania hudbu z pripadne na zdvihnutie prichádzajúceho hovoru a keď už sme pri Tom hovore obsahujú taktiež aj mikrofón. Vnútorná časť ktorá je z plastu chráni pokožku ucha pred chladom vkladanie. Slúchadlá do ucha. Určite musím spomenúť aj to že má dispozícii aj niekoľko náhradných šťúplou v niekoľkých veľkostiach a 3.5 mm Jack na pripojenie slúchadiel  do akéhokoľvek zariadenia. Pokiaľ však vaše zariadenie nepodporuje Jack môžete si k to u zakúpiť aj Usb redukciu na pripojenie slúchadiel.

Cena za slúchadlá je 12.7 eur.

 


»        Súprava na opravenie techniky

 

Obsahuje 24 šraubovákov na opravu akejkoľvek techniky teda od smartphoni až po notebook.

Šraubováky sú z kovu v jednom balení a môžete si ju zakúpiť za 17 eur. (Obrázky sú ilustračné ) Miki.