Prepravky na ovocie a zeleninu

Výrobou plastových bedniček na zeleninu a obalov sa zaoberáme už viac ako 40 rokov a ešte stále prichádzame s mnohými inovatívnymi riešeniami v oblasti poľnohospodárstva. Naša jedinečnosť spočíva v tom, že vyrábame prepravky štandardných rozmerov i rozmerov na mieru, sú certifikované, odolné voči nepriaznivým podmienkam počasia, majú mäkké rohy a ventilované steny, čo zabezpečuje ochranu prepravy a skladovania ovocia a zeleniny. Sú vhodné nielen na prepravu, ale aj na uskladnenie a predaj potravín rôzneho druhu.

plastové prepravky veľké

Jednorazové prepravky sú už kvôli vysokým ekologickým nárokom minulosťou. Preto naša spoločnosť vyvinula také znovu použiteľné prepravné boxy, ktoré týmto požiadavkám vyhovujú a navyše, udržia ovocie a zeleninu dlho čerstvé. Sú vyrobené z plastu a ich tvar zabezpečí jednoduché uchopenie a manipulovanie. Majú skladovaciu, zasúvaciu a stohovateľnú vlastnosť, čím zabezpečia nízke náklady na energiu a zvýšia efektivitu. Sú spracované vysoko kvalitne, majú dlhodobú životnosť a ľahko sa udržujú čisté.

plastové prepravky malé

Ovocie a zelenina sú také potraviny, ktoré nie je najľahšie uskladniť bez toho, aby čoskoro nezačali podliehať skaze. Ich preprava tiež nie je najjednoduchšia, sú náročné na hygienu. Naši zákazníci majú na výber malé, stredné a veľké prepravky s vysokou nosnosťou. Všetky naše prepravky sú zlučiteľné s plastovými paletami. Ich špecifické vlastnosti zabezpečia, že vaše počiatočné finančné náklady sa vďaka ich kvalite zaručene vrátia v relatívne krátkom čase.

ovocie a zelenina

Ak si nie ste istí, či si vyberiete správne a či sú tie ktoré prepravky vhodné na vaše účely, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom našich obchodných zástupcov, ktorí vám kedykoľvek ochotne poradia, prípadne si prezrite brožúru s veľkosťami prepraviek na našej web stránke. Informácie o cenách vám poskytneme v prípade vášho záujmu.