Novinka s výkonom


Bude sa jednať o smartphon pod druhým názvom Oppo R11s. Zariadenie bude mať 6 palcový Amolet displej s fulHD rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, a odolným sklom Gorila Glass 5 .
 
o   Vo vnútri smartphonu nájdeme procesor Snapdragon 660 ktorý je prispôsobený na hranie hier z lepších grafikov vo 60 FPS. Aby sme aj takúto náročnú hru na grafiku spustili potrebujeme poriadnu operačnú pamäť rám. Tá má 4 GB a z hrami nebude žiadny problém. Aby ste si mohli nainštalovať viac hier , aplikácii , či hudbu je tu vnútorná pamäť 64 GB , ale dostupná je len 58 Gigová pamäť.
 telefon s aplikací
o   Tento smartphon taktiež disponuje novou nadstavbou ColorOS 3.2, ktorá má za úlohu rozdelenie obrazovky či rýchle odomknutie tvare. Toto odomknutie by mala byť za 0,08 sekundy , teda ide o najrýchlejšie odomknutie aké je na smartphonoch.
                         Predná selfie kamera je vybavená 20- tými megapixelmi s funkciou skrášľovania tváre ,                                                              ktorá využíva umelú inteligenciu. Zadný teda hlavný fotoaparát je duálny a jeden fotoaparát má 16 megapixelov s clonou f/1.7 a druhý je vybavený 20 – tými megapixelmi s clonou f/1.7.
Reproduktor je usadený na spodnej časti tele a bol vytvorený aby si ho používatelia počas hranie hier , či sledovania videá nezakrývali rukou. Na spod ej stene ešte nájdeme 3,5 mm Jack na slúchadlá a microUSB port. Smartphon sa dá zakúpiť v červenej čiernej farbe a v Číne začne predaj už tento rok v novembri približne okolo 390 eur. Na európsky trh zatiaľ neprišiel , no možno sa ho dočkáme niekedy v budúcom roku.
 přehrávání na youtube
              Záver :Pôjde teda o smartphon ktorý ponúka 4 Giga operačnej pamäte RAM , 64 GB vnútornej pamäte , 20 MPX fotoaparát v predu , v zadu máme dvojicu fotoaparátov teda jeden man16 a druhý 20 megapixelov . Môžeme ho teda zaradiť medzi smartphoni vyššej strednej triedy určený hlavne pre náročnejších používateľov a hráčov hier. (Obrázky sú ilustračné ) Miki.