Mužská móda nemusí byť nudná

Výklady obchodov sú plné dámskych kúskov oblečenia. Hýria farbami, tvarmi, strihmi a vzormi. Na druhej strane tu máme obchody s mužským oblečením. Aj keď dnes už nemôžeme hovoriť o tom, že by bola mužská móda nudná, č jednoliata a bez nápadu, stále nie je porovnateľná s tou pre ženy. Navyše farebnejšie a extravagantnejšie kúsky nie sú pre každého. Mnoho mužov si na sebe nevie predstaviť ružové tričko, alebo košeľu s jeleňmi. To však ešte neznamená, že svoj šatník nemôžete decentne oživiť.

tričko

Tričko nemusí byť len biele alebo čierne

Ak si netrúfate na príliš farebné kúsky, no na druhej strane sa už nemôžete pozerať na armádu bielych, čiernych a poprípade hnedých tričiek vo vašej skrini, vyskúšajte tričká s potlačou. Ak si hovoríte, že na takéto výstrelky už nemáte vek, ste na omyle. Potlač môže byť veľmi decentná. Preto môžeme povedať, že sa hodí pre mužov každého veku. Takýto kúsok oblečenia dokáže ozvláštniť celý outfit. Tričká s potlačou sa hodia najmä na neformálne príležitosti. V práci, by ste predsa len mali ostať pri starej dobrej klasike. Samozrejme iba v prípade, že pracujete na mieste, kde sa takéto oblečenie nehodí.

černé tričko

Nebojte sa farieb

Farebné oblečenie je aj pre pánov. Ako sme spomenuli nazačiatku, ružová, poprípade krikľavé farby nie sú pre každého. Pod slovom farebné, ale rozumieme akékoľvek farby. Napríklad taká bordová, alebo tmavá červená v kombinácii s hnedou. Tmavomodrá farba mužom taktiež veľmi pristane a navyše nepôsobí smiešne. Farebnejšie kombinácie slušia aj pánom vo vyššom veku. Dajte si ale pozor na to, aby ste to príliš neprehnali. Vaša partnerka alebo manželka, vám v tomto smere určite pomôže.

Doplnky sú aj pre mužov

Keď sa povie „doplnky“, väčšine z nás sa vybaví čisto ženskú módu. To ale nie je pravda. napríklad taký vhodne zvolený šál oživí aj ten najnudnejší outifit. Navyše je pohodlný a bude vám v ňom teplo. Ak sa pre takýto kúsok oblečenia rozhodnete, snažte sa ho zladiť s ostatnými doplnkami.