Muž a neporiadok v jeho byte. To je vec, ktorá odpudí takmer každú ženu

Ak vás k sebe muž pozve a nedokáže si ani upratať je to ten horší prípad. Sú však takí pri ktorých to nezistíte hneď ale až po dlhšom čase. Zbystrite pozornosť ak ste spolu dlhšie a stále sa vyhovára prečo nemôžete byť u neho.
Pri tých, ktorý sa to snažia na začiatku ešte skrývať je to ťažšie. No nezúfajte! Dá sa to rýchlo odhaliť. Všímajte si jeho návyky. Najmä tie hygienické. Môžete si to všimnúť aj v reštaurácií. Sú to také jednoduché základné návyky na ktorých rýchlo zistíte, či má vzťah k čistote a teda aj k poriadku. Všetko spolu súvisí.

byt

Prečo majú ale muži taký neporiadok?

Najčastejšou príčinou je výchova. Veľmi často to je tak, že ak v detstve nezískali návyky už len ťažko sa ich naučia teraz. Ak mali pri sebe stále niekoho kto ich obsluhoval a stále za ním upratal tak je úplne jasné že mu to ostalo až doteraz.
Ďalším dôvodom môže byť čas. Jednoducho je príliš zaneprázdnený a vyťažený v práci. Nie je to len prípad mužov, určite sa to stálo už aj vám. Práve preto buďte v tomto prípade ohľaduplná. Predsa nikto nie je dokonalý!

Ak však ale toto správanie pretrváva je to už horšie. Málokedy sa vám muža podarí v tomto zmeniť. Buď sa zmierite s tým, že za ním budete neustále upratovať alebo to je pre vás koniec. Je smutné, že vzťahy končia aj pre takéto dôvody. Preto páni snažte sa! Nechcete prísť o partnerku, kvôli vašej neschopnosti.
Nie je to tak len u mužov. Niektoré ženy majú dokonca väčší neporiadok ako muži. Podľa mňa to nie je otázka pohlavia ale výchovy a osobnosti.

úklid

Skúste sa však o tom porozprávať a uvidíte. Možno nájdete spoločné riešenie. Každopádne je to veľmi odpudzujúce ak má muž neporiadok. Máloktorá by také niečo zvládla. Najmä v dobe keď je už žena viac ako len upratovačka a kuchárka. V dobe emancipácie žien. Všetko sa zmenilo a preto by muži mali viac dbať na poriadok.