Herný bazár


Hľadáte formu elektronickej zábavy? Pod týmto pojmom si dnes predstavíme herné konzoly. Ale je pravda, že tie nové zariadenia nebývajú zrovna lacné. Aj pokiaľ by sme si ich kúpili, treba myslieť na to, že k nim potrebujeme kupovať tituly, teda hry. Tie nájdeme na formáte diskov, alebo ich máme možnosť zakúpiť online, cez zariadenie. No v oboch prípadoch ide o finančne náročného koníčka, pokiaľ jedna hra stojí cca 60 Euro. Príde mi trochu nerozumné, investovať týmto smerom.  Ak však máte iný názor, alebo už máte herné zariadenie, no chýbajú Vám hry, v článku sa dočítate jeden tip, ktorý možno oceníte.

eshop

Osobne mám Xbox 360 a disky dnes môžem v pohode kúpiť cez stránku, ktorú by som chcel dať dopopredia, pretože je ozaj výhodná a navyše solídna. Bol by som rád, ak by niekomu takisto pomohla. Názov e-shopu nesie názov Hernybazar, no nenechajte sa odstrašiť slovom bazár. Zatiaľ som vždy nakúpil disky, ktoré sú v 100 % stave, oproti novému nie je vidno rozdiel, iba v cene. Nájdeme na nej tituly na všetky dnešné herné zariadenia a za rozumnejšiu cenu, než kebyže kupujeme originál. Ale ako vravím, osobne som zatiaľ kúpil všetky disky nepoškodené a nerozoznateľné od originálu.

pc

•         Sympatická mi je aj forma doručenia, kedy Vám objednávku pošlú cez lacnejšiu alternatívu, formou Slovenskej pošty a zo službami tejto donášky som spokojný rovnako. Zaplatíte o niečo menej, no pritom skutočne, tovar máte doma hneď na druhý deň. Prvýkrát som bol dokonca prekvapený. Objednal som si a na druhý deň som bol mimo domu, pretože som bol naučený, že objednávky chodia tak za tri dni. V tom mám telefonát od otca, ktorý sa čuduje, že prišla nejaká zásielka. Cez túto stránku nakúpite skutočne rýchlo i výhodne.

herní konzole

Na stránke nájdete aj množstvo nových titulov, no pokiaľ sa Vám žiada po nejakých hrách aj z rokov 2008-2010, toto je ten správny shop. Na výber máme i tituly pre PC.