Cenovo prístupnejšia alternatíva k Smart TV

Ak sa Vám zdajú najnovšie Smart televízie ako drahá záležitosť,  nezúfajte! Je tu populárna, cenovo dostupná alternatíva v podobe multimediálnych centier.
Ide o taký napájací box (môže mať rôzne prevedenie i tvar), ktorý pripojíte k Vašej súčasnej LCD TV a tá sa premení na Smart TV, respektíve bude disponovať operačným systémom a všetkým, čo potrebujete. Aplikáciami, možnosťou sťahovať tisícky aplikácií zdarma, pripojením na internet, internetovým prehľadávačom, KODI, Netflix,… podobne ako Smart TV, alebo ako smartfón či tablet. No s tým rozdielom, že operujete s plochou na TV, čiže Vás čaká lepší zážitok z pozerania filmov a seriálov a všetkých multimédií, aké ponúka internet. K týmto multimédiám sa môžete dostať na základe internetového prehľadávača, ako aj veľmi prakticky pomocou nápaditých aplikácií, akou je napríklad spomenutý KODI.

monitor

Pomocou aplikácie KODI zorganizujete všetky svoje obľúbené multimédiá z internetu, čím ich budete mať vždy po ruke v tejto jednej aplikácii. Miesto toho, aby ste navštevovali niekoľko webových stránok, iba spustíte KODI a všetko, čo ste pomocou neho našli, nainštalovali a uložili, Vás bude čakať pekne zorganizované a nachystané v tej najpraktickejšej podobe. Pomocou tejto aplikácie nájdete všetky dostupné multimédiá na internete, no odporúčam, aby ste sa pri operácii riadili návodmi z Youtubeu, kde nájdete okrem iného aj skvelé tipy, ako nájsť programy na skutočne rôznorodé témy. Určite si nájdete to svoje. Seriály, hokej, wrestling, vtipné videá, témy pre gamerov, rozprávky, animáky, filmy, dokumenty,… zdarma. Pozerajte všetky série South Parku, Simpsonovcov, aktuálne záznamy z NHL,… k tomuto som KODI využíval ja, ale možností je samozrejme oveľa, oveľa viac.

ovladač

 Pokiaľ však KODI z nejakého dôvodu používať odmietnete, ešte stále máte viacero iných aplikácií, napríklad aj Netflix (ten si ale musíte na rozdiel od KODI predplatiť), ale aj iné zaujímavé alternatívy, alebo môžete použiť priamo webový vyhľadávač, či aplikácie ako Youtube a Dailymotion.