Zviera pre ženu

Labradory
Labradory sú verné, energické a vždy pripravené sa hrať. Ak chcete, aby vás sprevádzal spoločník za dobrodružstvom, nehľadajte ďalej. Toto plemeno miluje plávanie, výlety a robiť niečo vonku.

černý pes

Sibírsky husky
Najlepšie plemená psov pre ženy. Husky sú skvelé psy pre atletické, dobrodružné ženy, ktoré si chcú vychutnať skvelé chvíle vonku so svojimi domácimi miláčikmi. Sú jedným z najlepších psích plemien pre ženy, ktorým nevadí, že potrebujú starostlivosť o sibírskeho huskyho, ale budú mať výhodu, že zostanú aktívni.
Sibírske husky sú voľné a hravé a kvôli ich veľmi vysokým energetickým potrebám vyžadujú správnu výživu a časté cvičenia, aby sa zabránilo deštruktívnemu správaniu vyplývajúcemu z nudy. Ale ak sa nebojíte výzvy,, tak po správnom tréningu bude to správne zviera pre Vás.

Pudlík
Tento výrazný pes, prichádza v niekoľkých veľkostiach: hračka, miniatúrna a štandardná. Sú to živí a hraví psi a jedno z najinteligentnejších plemien. Boli by veľmi vhodné, keby ste bojovali s alergiami na domáce zvieratá, alebo ak chcete, aby sa športový pes zúčastnil aktívneho cvičenia a tréningu.
Pudel môže byť citlivý na stresové situácie. Kým sú láskaví k svojim majiteľom a ľuďom, ktorým dôverujú, môžu byť bezstarostní s cudzími ľuďmi, ak nie sú správne socializovaní. Je to jednoducho jedna z najlepších psích plemien pre ženy s alergiami.

bígl

Maltesa
Jedno z najlepších plemien psov pre ženy. Maltesa je priateľský, ľudovo orientovaný pes s vlasami namiesto kožušinou. Z tohto dôvodu vyžadujú pravidelné úpravy, aby sa zabránilo zamotaniu. Takže zatiaľ čo sú považované za hypoalergénne plemená psov s malým vylučovaním, každá žena, ktorá prijíma maltesu, potrebuje často obskakovať a česať svojho maznáčika.
Sú veľmi láskaví a nemajú žiť v domácnosti, kde budú často ponechaní sami. Úzkosť a oddelenia môže byť pre týchto psov skutočný problém. Maltesa je neohrozená, vokálna a bude štekať, keď ľudia vstúpia do vášho domova.