Výhovorky a sebaľútosť k ničomu nevedú

Možno sa vám zdá, že ste beznádejný prípad. Preskúmali ste už všetky existujúce návody na to ako najrychlejsie schudnuta niektoré ste aj bezvýsledne praktikovali. Máte okolo seba podobne postihnuté kamarátky a radi sa o svojich problémoch bavíte nad kávou a zákuskom. Vzájomne sa poľutujete a presvedčíte jedna druhá, že už ste skúsili všetko. Ak sa chcete utopiť vo vlastnom pocite zlyhania, pokojne v tom pokračujte.

tác s jídlem

Chce to systém

Sú na svete aj ženy, ktoré zo svojich kíl navyše urobili prednosť. Ak do tejto skupiny nepatríte a nemienite sa zmieriť s vlastným nelichotivým vzhľadom alebo s počínajúcimi zdravotnými problémami, stačí sa „len“ odhodlať. Zaveďte do svojho života zásady, ktoré neprestanete dodržiavať a na iné radšej rovno zabudnite. Hlavne na nasledovné:

1. Čím menej jete, tým viac chudnete.
2. Oplatí sa jesť iba nízkotučné potraviny.
3. Zo stravy treba vylúčiť všetky prílohy.
4. Ovocieje zdravé, môže sa jesť neobmedzene.
5. Diéty, ktoré držia svetové celebrity, sú overené a hodné nasledovania.

Skúste tieto nezmyselné tvrdenie uviesť na pravú mieru a pridajte k nim vlastné poznatky. Upleťte si na seba bič, k pravidelnému pohybu sa prinúťte tak, že budete chodiť ešte s niekým, prípadne si kúpte pekelne drahú permanentku na cvičenie. Je prirodzené, že občas zlyháte, nikto nie je neomylný stroj. Doprajte si občasné dni s povolenými úletmi, aby ste nemali neustále pocit, že sa musíte premáhať.
tác s jídlem

Pôjde to samo

Výhodou je, že čím dlhšie budete dodržiavať zásady zdravého životného štýlu, tým vám budú prirodzenejšie a nebudete mať tendencie ich meniť. A potom už je len krôčik k tomu, že budete oslňovať novou postavou a inšpirovať ostatných k tomu, aby sa vás pýtali na recept ako najrychlejsie viditelne schudnut.