Myslite na to, čo chcete

Maličkosti, ktoré sú naozaj veľmi dôležité? Asi vám každý vraví, aby ste sa maličkosťami netrápili. A áno, je to zbytočné a vôbec to nie je dôležité. Na druhej strane sa však vždy musíte zamyslieť aj nad tým, prečo vám vlastne ľudia hovoria, aby ste sa maličkosťami netrápili, keď je to pre vás naozaj podstatné. A keď sú pre vás predsa len maličkosti podstatné, asi by ste mali myslieť aj na to, že jedného dňa sa stane niečo, čo budete chcieť. Budete to chcieť naozaj veľmi a ľudia vám budú hovoriť, že sa na to máte vykašľať, lebo je to hlúposť. Viete, čo by ste potom na to mali povedať? Asi nič vulgárne, pravda.

skleněné zábradlí

KAŽDÝ Z NÁS PO NIEČOM TÚŽI

A pre mnohých ľudí, ktorými sa obklopujete, to bude naozaj nejaká sprostosť, na ktorej vlastne vôbec nezáleží a ktorá bude pre nich predstavovať niečo neuveriteľné, niečo, na čom vám možno najprv záležať vôbec nebude. Ale to ešte neznamená, že keď to nie je pre niekoho dôležité, nemusí to byť dôležité pre vás. Napríklad maličkosti, ktoré tvoria váš domov. Sklenene zábradlie nie je pre každého. Dokonca by sme mohli povedať, že nie každému sa páči, keď má na schodoch alebo na balkóne niečo takéto.

zábradlí skleněné

JE TO VÁŠ DOMOV A VÁŠ ŠTÝL

Noačo, že sa to niekomu z vás nepáči. Je to váš domov, váš štýl a je len na vás, ako sa k tomu naozaj postavíte. Prečo záleží len na vás? A prečo sa mnohé veci ľuďom nepáčia? Ktovie, ale verte tomu, že nie vždy na tom záleží. A keď ide o váš domov, nezáleží na tom vôbec. Možno by ste sa mali radiť len s človekom, s ktorým bývate. Keď je to raz o vás, asi je jasné, prečo vám na tom záleží a prečo by ste sa tým mali zaoberať a v podstate aj „trápiť“. Ale to je už iba o kompromisoch. A ak ste ochotný ich robiť, tak už nemáte nad čím premýšľať. Uvidíte, že to má svoj význam a že sa vám to bude páčiť ešte viac, keď sa to bude páčiť aj vášmu partnerovi.